Унікальні архівні дані про Чернігівщину, інформація про виборчі дільниці та інші корисні дані – на геопорталі області
Про переваги використання ресурсу, основні завдання та тенденції до подальшого розвитку йшлося днями під час наради, на якій презентували онлайн-сервіси геопорталу керівникам структурних підрозділів Чернігівської ОДА.
Презентував можливості інформаційного ресурсу заступник начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Відтепер корисну інформацію щодо різних сфер життєдіяльності області можна буде отримати саме на геопорталі. Наприклад, люди з обмеженими фізичними можливостями зможуть знайти дані про стан наявності на виборчих дільницях безбар’єрного доступу, встановлені пандуси та інше необхідне обладнання. Надалі цей розділ геопроталу буде доповнюватися фото та детальною інформацією про кожне приміщення для голосування.
Також, незабаром на геопорталі містобудівного кадастру області з’явиться унікальна інформаційна база про історичну спадщину регіону.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Геопортал містобудівного кадастру: диджиталізація на Чернігівщині набирає обертів
— Три роки тому ми знайшли старі фотознімки пам’яток архітектури — матеріали фотофіксації з довоєнних часів, а також частину архівних планів і карт, — розповів Сергій Куреня. – Беручи до уваги попит на інформацію про історичну спадщину Чернігівщини, ми вирішили зацифрувати знайдений архів і, власне, розмістити його на геопорталі.
Завдяки співпраці з Департаментом культури і туризму, національностей та релігій ОДА та Комунальним закладом «Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр» на інтернет-ресурсі з’явилися розділи “Картографічна перспектива” і “Чернігівщина історична”. Наразі, йде активна робота по наповненню публічної бази даними історичної та культурної спадщини області.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації