Суспільство

В ОДА відкрилися експозиції, присвячені Чорнобильській катастрофі

Напередодні 35-х роковин аварії на ЧАЕС в приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації відкрилися одразу дві експозиції, присвячені пам’яті цієї трагедії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міхалок і Чемеров записали кавер на пісню Скрябіна «Чорнобиль форева» (Відео)

Перша підготовлена Чорнобильським культурно-інформаційним центром області. Вона складається з фотовиставки «Хронологія Чорнобильських подій», що відображає етапи розвитку АЕС від часів будівництва до сьогодення, добірки літературних видань з описами учасників подій та експозиції  «Мовчазні свідки трагедії» – артефактів з міста Прип’ять.

Друга зібрала документальні свідоцтва подій 1986 року та їхніх наслідків під назвою “Наш біль – Чорнобиль” Центрального державного архіву громадських об’єднань та Державних архівів Чернігівської та Житомирської областей.

Матеріали обох виставок доступні в мережі інтернет за наступними посиланнями: https://cn.archives.gov.ua/expos/temat/chernobl.php та https://www.facebook.com/100ber/posts/2195029373961435. Тож можна ознайомитися з ними у максимально безпечний за умов карантину спосіб – онлайн.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button