Василь Куліда вимагає від 24 каналу надати можливість громаді висловитись щодо митного терміналу в Чернігові ЧL

1456304311_12747932_896612457124127_1930389096452880949_o[1]

Голова громадського об’єднання «Організаційний комітет із ліквідації митного терміналу в місті Чернігові», створеного мешканцями прилеглих до терміналу будинків по вулиці Жабинського, Василь Куліда звернувся до керівництва 24 каналу з проханням надати слово містянам, які страждають від роботи цього об’єкта.

 

Річ у тім, що 5 квітня в програмі ЦРУ 24 каналу вийшло розслідування, яке має всі ознаки проплаченого з боку зацікавлених у роботі терміналу осіб. У ньому журналісти подають конфлікт навколо припинення роботи терміналу, як такий, що стався між господарюючими суб’єктами.

Насправді, як вважає Василь Куліда, доносячи думку людей: «справжнє підґрунтя конфлікту полягає в неприйнятті місцевою громадою екологічно небезпечного об’єкта, яким є митний термінал на вул. Жабинського. Відтак, причина конфлікту – не в бізнес-суперечностях окремих господарюючих суб’єктів, а в протистоянні власників згаданого терміналу з місцевою громадою».

IMG_8458

«Мешканці навколишніх будинків ведуть боротьбу за конституційне право жити в екологічно чистому середовищі. Ми – проти того, аби наші діти дихали отруйними викидами вантажівок і смертоносним асфальтним пилом» – наголошується в листі.

Заради неупередженості та об’єктивності Василь Куліда вимагає: «надайте і нам можливість висловити думку чернігівців, які страждають від діяльності екологічно-небезпечного митного терміналу».

Рисунок (3)

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register