Відпочинок з пляшкою: у Центральному парку Чернігова відкрився парковий сезон

pivo[1]

Цього року влада міста дала офіційний дозвіл на продаж алкогольних напоїв у місцях загального користування. Окрім молоді, для якої можливо це і є великим плюсом відпочинку, у парку гуляють багато сімей з малими дітьми. Тож, не всім відвідувачам парку це до вподоби.

-Мое отношение к этому негативное, но, а что мы сделаем?,– ділиться жителька Чернігова.

-Ну как сказать отношусь негативно. Но у каждого свой отдых. Мы любуемся своими детьми, а кому-то не хватает для удовльствия пива, – розказує молода мама.

Нагадаємо, відповідне розпорядження підписав міський голова Владислав Атрошенко. Постанова дозволяє «реалізацію пива кегового зі спецобладнання та слабоалкогольних напоїв суб’єктам господарювання, які беруть участь у відкритті паркового сезону», — йдеться у тексті документу. Під час відкриття туристичного сезону на Красній площі, також, був дозволений продаж спиртних напоїв.

Додамо, що РОЗПИВАННЯ СПИРТНИХ НАПОЇВ ТА ПОЯВА У П’ЯНОМУ ВИГЛЯДІ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ згідно ст. 178 Кодексу України тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register