Вигрібають торішнє листя, облаштовують клумби: на Чернігівщині чепуряться села
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/421962304_1095097598425738_2875461033304578635_n-780x470.jpg)
Навесні в селах до старту робіт на городах і присадибних ділянках основна справа – це благоустрій. Тобто вигрібання торішнього листя, підмітання, саджання квітів й інші подібні роботи.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/422139722_960739932371997_6077916965887590490_n.jpg)
Із настанням теплих погожих днів роботи з благоустрою вирують у Бірківському старостаті. «Упродовж усього квітня ці роботи точно відбуватимуться. Ми залучили людей із центру зайнятості, щоб вони займалися благоустроєм. Тож восьмеро людей працюють на три населені пункти – Бірківку, Блистову і Семенівку. Прибирають, облаштовують територію, клумби. Впорядковують сквери і парки», – у коментарі для ЧЕЛАЙН зазначив Роман Боюн, староста Бірківського старостинського округу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині відкрили аудіовізуальну студію
За його словами, у квітні, але ближче до Великодня, ще оголосять загальне прибирання.
«Прибирати є що. Зрозуміло, що на своїх подвір’ях і біля своїх дворів люди прибирають.
Процес триває, думаю, до Великодня причепуримося. Поки що вигрібаємо, можливо, ближче до літа, будемо підфарбовувати.
Кладовища ще не зовсім впорядковані, але працюємо в цьому напрямі», – наголосив староста.
Ірина Осташко
Фото надані громадою