Військові музики з Чернігова беруть участь у грандіозному проекті (Фото)

Турне ВМЦ СВ ЗСУ 8

Артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України повернулись до Чернігова з двотижневих гастролей Закарпаттям. Турне проходило в рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом». Через музичну культуру і мистецтво загалом військові намагаються стати ближчими до цивільного населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові науковці з Чернігова отримали нагороди

– Проект реалізовуватиметься протягом 2019-2020 років в усіх областях нашої держави. В ньому беруть участь 5 провідних військово-музичних колективів Збройних сил України, заплановано дати близько 200 концертів, – розповів представник Військово-музичного управління ЗСУ Ігор Карпунь.

Концертна програма поділена на блоки – військово-патріотичний, оркестровий і блок українських народних і популярних пісень. Звучали, зокрема, «Українські візерунки» Євгенія Філіпова, «Гопак» Арама Хачатуряна. Чернігівці виступали в Ужгороді, Тячеві, Сваляві, Чопі, Хусті та ще кількох містах сонячного Закарпаття.

– Людям подобається жива музика. Деякі концерти проходили на площах. Дощило. Але глядачі не розходились, – зазначив начальник Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України підполковник Ігор Кішман. – Окрема подяка місцевим волонтерам, зокрема Олегу Височану з Ужгорода, які допомогли з виготовленням і розповсюдженням афіш.

Чернігівські музиканти сподіваються, що до закінчення Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом», вони проведуть ще 2-3 подібні турне.

Відділення спеціальних кореспондентів

Інформагентства Міноборони України (м. Чернігів)

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register