Військові науковці з Чернігова отримали нагороди (Фото)

  • Військові науковці з Чернігова отримали нагороди (Фото)
  • Військові науковці з Чернігова отримали нагороди (Фото)
  • Військові науковці з Чернігова отримали нагороди (Фото)
  • Військові науковці з Чернігова отримали нагороди (Фото)

Напередодні Дня науки представники Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що у Чернігові, отримали державні нагороди. Відзнаки вручив заступник начальника воєнно-наукового управління Генерального штабу ЗСУ полковник Володимир Коваль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артилерія під Черніговом виявляла цілі вночі – ними були реальні підрозділи

– Тільки за період протистояння російській агресії в активі науковців Інституту близько 500 випробувань, що охоплюють понад 200 нових та модернізованих зразків озброєння та військової техніки різного призначення та ступеня складності, від простого ножа до ракет, – зазначив заступник начальника ДНДІ ВС ОВТ Віталій Куравський.

Завдяки сумісній роботі чернігівських науковців та вітчизняних підприємств, за короткий термін, вдалося розробити сучасні зразки техніки радіо-електронної боротьби вітчизняного виробництва та забезпечити ними Збройні Сили України.

Для виявлення та подавлення цифрових радіоелектронних засобів, що працюють в режимі програмної перебудови робочої частоти розроблено комплекс РЕБ “Мандат-Б1”. Для боротьби з безпілотними літальними апаратами – комплекси “Нота”, “Буковель”, “Анклав”. Для ведення контролю радіоелектронної обстановки – комплекс “Діаграма”.

Зараз чернігівські фахівці, зокрема, проводять адаптацію української крилатої ракети з наземного протикорабельного комплексу “Нептун” під корабельну та авіаційні версії.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства

Міноборони України (м. Чернігів)

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register