Всесвітньо відома акторка їде на Ніжинщину?

gr_13.01.2022_kidman

Про це повідомила у соцмережах спеціаліст загального відділу організаційно-кадрової та інформаційної діяльності Вертіївської сільської ради (Ніжинський район) Ольга Локотарьова. Зокрема, вона написала: «Незабаром велика цінителька творчості Марії Заньковецької, американська актриса австралійського походження Ніколь Кідман, відвідає малу батьківщину відомої української актриси… Староста Руслан Острянко хоче встановити новий котел у клубі села Дуболугівка, адже голлівудська зірка ще планує і виступити з концертом у Дуболугівському сільському клубі…»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Ніжині запрошують талановитих людей взяти участь у Творчій Тусі

Повідомлення викликало великий резонанс. Місцеві жителі розділилися на дві групи: одні повірили в інформацію, інші поставилися до цього з іронією.

Заньковецька народилася у Заньках. Нині це село належить до Великокошелівського старостата Вертієвської територіальної громади. Там працює меморіальний музей Заньковецької. Чим він привернув увагу однієї з найоплачуваніших голлівудських зірок, лауреатки цілого ряду найпрестижніших премій Ніколь Кідман?

“Раніше музей відвідували екскурсанти з усіх куточків Чернігівщини та інших регіонів. Через карантин їхня кількість зменшилася. Але ми віримо, що ситуація зміниться. Можливо, колись навіть сама Ніколь Кідман приїде у Заньки. Звичайно, ні з нею, ні з її продюсерами ми не маємо жодного зв’язку, тому про її плани нам невідомо. Але якщо на хвилину уявити, що візит світової знаменитості в наші краї відбудеться найближчим часом, вона точно не замерзне. Адже у музеї завершується монтаж опалювальної системи”, — усміхається Ольга Сергіївна.

За словами старости Великокошелівського старостинського округу Руслана Острянка, зараз в одному з приміщень музею завершується встановлення твердопаливного казана. Він був придбаний коштом місцевого бюджету.

«Гарт» №2 (3067) від 13 січня 2022, Ольга Іванченко

Джерело: gorod.cn.ua

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register