Як досвідченим лісникам школярі допомагають

05_b31f5-1-600x338

Час від часу з’являються публікації про шкільні лісництва та добрі справи, які роблять школярі разом із лісниками. Тож журналіст ЧЕline вирішив з’ясувати подробиці. Інформацію охоче надали в лісовому відділі ДП «Новгород-Сіверський лісгосп».

Зокрема поінформували, що в Новгород-Сіверському районі функціонують два шкільні лісництва – Задеснянське та Дегтярівське. Діють вони при школах. Інакше кажучи, це як гуртки за інтересами. В обох шкільних лісництвах займаються по 15 дітей віком 10-12 років. Причому справа цікава і хлопчикам, і дівчатам. А збираються діти із періодичністю раз на тиждень. Цікаво, що в них навіть форма майже як у справжніх лісників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні лісники з усієї України з’їхалися до Чернігова

«Діти допомагають насіння збирати, в тепличках травичку рвуть, шпаківні майструють і розвішують. Лісничі на зустрічі з дітьми приїжджають або помічники лісничих, майстри лісу. Діти також приходять у лісництво. Практичні заняття відбуваються.

Щовесни проходить акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». Саджаємо і доповнюємо ліс. А також діти допомагають нашим працівникам, наприклад, із розчищанням криничок чи облагородженням території», – розповіли в лісовому відділі ДП «Новгород-Сіверський лісгосп».

Також трапляється, що діти, учасники шкільних лісництв, пов’язують із лісовою справою долю.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register