Як працює розсилка для бізнесу від Київстар: покрокова інструкція

image1

Компанія Київстар стежить за всіма тенденціями ринку і завжди пропонує своїм клієнтам тільки найкращі продукти для вирішення бізнес-завдань. Однією з популярних нових послуг є Business Data Solution. Інтелектуальна автоматизована платформа дозволяє знаходити нових клієнтів та проводити ефективні промо-кампанії. Як працює платформа для створення таргетованих SMS-розсилок, читайте в нашому матеріалі.

Функції платформи Business Data Solution

Послуга BDS актуальна для бізнесу будь-якого масштабу. Серед основних корисних функцій сервісу можна відзначити наступні: 

 

 • Обирайте тільки зацікавлених клієнтів у вашому сервісі та послугах.
 • Проводьте розсилки абонентам із власних баз даних.
 • Використовуйте для SMS-розсилки фільтри Big Data.
 • Обирайте на карті необхідну територію SMS-розсилки.

 

Детальну інформацію про смарт-фільтри та переваги платформи Business Data Solution від Київстар можна знайти за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/business/products/bds.

Реєстрація на платформі Business Data Solution

Для доступу до всіх можливостей інтелектуальної платформи потрібно пройти реєстрацію, заповнивши відповідну заявку. Дізнатись перелік необхідних документів та умов доступу до сервісу можливо трьома шляхами:

 

 • Залишити заявку на сайті.
 • Отримати документи для підключення послуги, та укласти угоду у найближчому магазині Київстар
 • Перейти протягом 24 годин за посиланням, отриманим після реєстрації на електрону пошту.

Інтерфейс Business Data Solution

Після переходу за посиланням ви потрапите на форму першої реєстрації у системі Business Data Solution. Тут треба вказати свій контактний номер телефону та придумати пароль. Важливо: вказуйте дійсний номер телефону, оскільки у подальшому саме на нього буде надходити секретний код із доступом до платформи. 

 

Після натискання кнопки “зареєструватися” ви потрапите на сторінку із формою для введення одноразового паролю, який приходить у SMS. Уважно введіть цифри та натисніть “Далі”. Готово, ви у головному меню платформи. 

image2

Створення SMS-розсилки від Київстар

Для того, щоб створити нову розсилку для свого бізнесу, треба перейти до розділу “Нове промо”. Покроковий план наступних дій виглядає наступним чином:

 • Вказати деталі розсилки. За необхідністю можна змінити автоматично створену назву вашого промо.
 • Обрати аудиторію.Для нових клієнтів скористайтеся автоматичною розсилкою за базою Київстар. Також є можливість завантажити Excel файл із своїми активними контактами та робити розсилку по них. 
 • Налаштувати фільтри.
 • Скласти рекламний текст.
 • Провести розсилку.
 • Проаналізувати ефективність.

 

Важливо зазначити, що розсилка SMS для послуг на основі великих даних здійснюється за наявності згоди користувача на отримання рекламної інформації  в рамках послуги «Мої знижки»

 

Розсилка для бізнесу створюється легко та не вимагає додаткових зусиль. З будь-яких питань можна звернутись до менеджерів Київстар за допомогою. Користуйтесь новими послугами національного оператора та розширюйте свої можливості.

Реклама

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register