Суспільство
Юлія Свириденко увійшла до складу делегації України в Тристоронній контактній групі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/95894667_1662056580608713_7330712659702054912_n-e1588681786205.jpg)
Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Юлія Свириденко увійшла до нового складу делегації України в Тристоронній контактній групі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Свириденко стала заступником міністра
Відповідний Указ опублікований на офіційному сайті глави держави.
Як відомо, Юлія Свириденко родом із Чернігівщини. Працювала в Чернігівській ОДА: спершу очолювала департамент економіки, потім була заступником голови облдержадміністрації.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv