За підтримки НАТО на Чернігівщині реалізується проект для військових

  • За підтримки НАТО на Чернігівщині реалізується проект для військових
  • За підтримки НАТО на Чернігівщині реалізується проект для військових
  • За підтримки НАТО на Чернігівщині реалізується проект для військових

Навчальний центр Громадської організації «Ліга офіцерів» у cмт Гончарівське Чернігівської області 8 грудня почав проведення проекту “Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України” за підтримки представництва НАТО в Україні.

Мета проекту – надати допомогу в професійній переорієнтації звільнених у запас військовослужбовців Збройних Сил України або таких, які підлягають звільненню. Проект спрямований на успішну адаптацію військових у цивільному житті.

Для реалізації цього проекту була проведена досить масштабна та кропітка підготовча робота. Спершу в чернігівському гарнізоні менеджери ГО «Ліга офіцерів» разом з командуванням військових частин відібрали військовослужбовців, які будуть проходити професійну перепідготовку і в подальшому отримають допомогу в працевлаштуванні. Унаслідок злагоджених дій сформована група слухачів, що нараховує 23 особи.

Також для успішного результату перепідготовки офіцерів важливу роль відігравав і вибір професій. З цією метою в вересні 2017 року ГО «Ліга офіцерів» провела моніторинг ринку праці в регіоні проживання кандидатів на навчання. У результаті плідної співпраці усіх сторін було визначено напрямок для перепідготовки сформованої групи офіцерів, а саме – «Менеджмент перевезень та логістика».

Потім був чітко окреслений термін проведення занять, узгоджений з командуванням частин Чернігівського гарнізону та менеджером програм НАТО  в Україні – паном Крістофером Штаудт, підібрані навчальні заклади, викладачі та тренери для проведення занять, семінарів та тренінгів з військовослужбовцями, підписані угоди взаємодії та співпраці з навчальним центром «Промінь».

Окрім навчального процесу, спрямованого на здобуття додаткового фаху, для слухачів заплановані тренінги з особистого розвитку, заняття зі складання й написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями. До проекту також будуть залучені й приватні підприємці, які мають успішний досвід працевлаштування громадян.

Проект проходить по всій Україні, більш ніж у 70 населених пунктах, та користується великим попитом. Найбільш затребуваними видами підготовки є спеціальності пов’язані з економічним блоком, менеджменту,  комп’ютерним напрямом і вивченням  іноземних мов.

Прес-служба ГО «Ліги Офіцерів»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register