За тиждень прикордонники піймали близько 30 незваних гостей

Із 27 лютого по 5 березня 2017 року на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 44,1 тис. осіб та 10,5 тис. транспортних засобів.

За порушення державного кордону затримано чотирьох осіб.

Про це ЧЕline повідомив помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби Олександр Дудко.

До адміністративної відповідальності притягнуто 28 осіб, на яких накладено штрафів на суму 10 450 гривень. Через державний кордон не пропущено 28 осіб, із яких 4 незаконні мігранти та 5 громадян Росії.

Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 16,3 тис. осіб та 3,7 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 10 осіб.

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється інтенсивний прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканність державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, які перетинають державний кордон.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register