Суспільство
Захисник Чернігова одружився в режимі онлайн з коханою
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/277466840_126409439967902_2904324510754907132_n-e1648755348630.jpg)
Одружилися під час війни. Закохані Володимир та Юлія разом більше 7 років. Він військовослужбовець у територіальній обороні, вона домогосподарка. Весілля планували на серпень. Як і усі готувались та мріяли про медовий місяць, але війна розірвала усі плани.
Щоденні обстріли по Чернігову вимусили Юлію разом із двома доньками — 6 та 14 років, покинути місто та виїхати у безпечний район. Але для кохання немає перешкод. Війна тільки загострила почуття, і мрію створити сім’ю не стали відкладати надовго.
![277367082_126409386634574_2504002214022108778_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/277367082_126409386634574_2504002214022108778_n.jpg)
Акт про шлюб склали у військовій частині, в якій Володимир захищає рідне місто.
У режимі online командир пересвідчився у почуттях молодят та юридично затвердив їх шлюб.
Йшов 34-й день війни.
Українці непереможна нація.