Завтра в Ніжині увімкнуть сирени

21052019_yvaga

23 травня на території Ніжина будуть проводити практичні навчання, повідомляє Mynizhyn.com із посиланням на відділ із питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ранковий екшн: на Красній площі сирени і колона спецтехніки

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту Чернігівської області на 2019 рік, у період з 21 травня по 23 травня 2019 року передбачено проведення в місті Ніжині контролю виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів із питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб міста комісією обласної державної адміністрації та проведення командно-штабного навчання на тему «Дії органів управління, сил і засобів міської ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ міста Ніжина в період загрози та виникнення пожежі на ПАТ «Ніжинський жиркомбінат».

«Шановні громадяни! 23 травня на території Ніжина будуть проводитись практичні навчання сил оперативного реагування та спеціалізованих служб цивільного захисту з включенням електросирен (сигнал «УВАГА ВСІМ»). Просимо зберігати спокій. Після включення електросирен прослухайте інформаційне повідомлення на хвилі «Радіо ФМ «Мелодія» – 104,1, або «Радіо ФМ «Релакс» – 107,5 або на 24 каналі дециметрового телебачення (НТБ), або на визначених каналах кабельного телебачення (плинна стрічка)».

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register