Роз’яснення для споживачів про способи передачі показників лічильників газу

oplata_gaz-737x400-737x400

Побутові споживачі газу мають можливість передати показання лічильника “Чернігівгазу” декількома дистанційними способами, що значно полегшує і прискорює обмін даними. Згідно правил це потрібно робити щомісяця з 1-го по 5-те число.

Згідно з правилами Кодексу газорозподільних систем, споживачам газу необхідно зафіксувати показання газового лічильника станом на 1-ше число і передати «Чернігівгазу» дані з 1-го по 5-те число місяця, наступного за розрахунковим.

Про це ЧЕline повідомили у “Чернігівгаз“.

Розрахунковим періодом за спожитий газ визначено календарний місяць. Аби по кожному домогосподарству зафіксувати фактичні обсяги споживання природного газу і коректно сформувати нарахування в квитанціях, газорозподільній компанії потрібно щомісячно отримувати дані побутових лічильників. Споживачам, які не передадуть показання до 6-го числа, обсяг споживання визначатиметься на рівні планового місячного об’єму на відповідний період, що розраховується виходячи з профілю споживача.

Передати показання лічильника можна такими дистанційними сервісами:

  • через Особистий кабінет на сайті 104.uaДля цього треба зареєструватися або увійти до кабінету, якщо споживач вже зареєстрований;
  • зафіксувати показання в мобільному додатку 104 Mobile. Завантажити тестову версію 104 Mobile на свій мобільний можна за посиланням Google PlayУвага! У додатку реалізована нова функція – додати акаунт.
  • Через Viber бот 7104ua. Детальна інструкція з реєстрації та користування Viber-ботом 7104ua. 
  • СМС-повідомленням на короткий номер 7104 (формат: 1500000015 00150, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Між особовим рахунком і показаннями лічильника має бути один пробіл.
  • електронною поштою contact@cn.104.ua.
  • зателефонувати до Контакт-центру за номерами (0462) 61-62-04 або (067) 65 64 104.  Для мешканців районів області код для дозвону зі стаціонарного телефону (022), код (0462) – для дзвінків з мобільного телефону. Цілодобове голосове меню дозволяє передати дані самостійно, без з`єднання з оператором. Слідуючи підказкам голосового меню потрібно вибрати цифру “2”;

Найоперативнішим і найзручнішим способом передачі показань є Особистий кабінет. Вже за годину споживач зможе побачити оновлені дані і свій баланс. На занесення в програму кубометрів, переданих іншими каналами зв`язку, знадобиться декілька днів.

Нагадаємо, 27 листопада 2015 р. набув чинності Кодекс газорозподільних систем, розроблений відповідно до Закону України “Про ринок природного газу». В документі визначено взаємовідносини облгазу із суб’єктами ринку природного газу, а також встановлено правові, технічні, організаційні та економічні засади функціонування газорозподільних систем.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register