Зелене світло пляжникам: у Корюківці обстежили воду

1_2-1-640x480

Міський пляж Корюківки безпечний для відпочивальників.

Про це розповіла в.о.завідувача Корюківського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний Центр Міністерства охорони здоров’я України» Валентина Мироненко.

За даними обстежень води з міського пляжу від 20 червня, вона за мікробіологічними, санітарно-хімічними та паразитологічними показниках відповідає вимогам ДСанПіН.

Містяни поділилися враженнями про міський пляж.

Ірина і Марія, інтуристки з Таллінна:

– Щоліта на цьому пляжу відпочиваємо, все подобається, тільки біотуалетів нема. І воду б очистити від заростей… Дно брудне, собак дехто купає… А так піску білого навезли, роздягальню поставили, лавки, урни для сміття. Загалом покращав пляж…

1_3-1-640x480Віктор:

– Я тут виріс, пам’ятаю, як купалися скрізь: на всіх берегах, острівцях, біля мостів… А зараз – погано, все заросло. Марафет навели, але для пляжу цього мало. Добре, що люди культурні, не ламають лавочок. Але треба очистити місце для купання, бо пляж без чистої води – це нонсенс. Екскаватор щось черпав, але він тут не допоможе. Земснаряд би пустити. Або хоч би рибу запустити. У ставок по вулиці Бульварній запустили білого амура і товстолобика – траву поїли, тепер чистіше стало. Почала нова міська рада непогано робити, але треба все доробити до задовільного вигляду.

Анна з сином Андрієм:

– Ще б для малих дітей якийсь майданчик ігровий зробити тут.

Олександр:

– Я на пляжі встиг навіть засмагнути, хоч погода і мінлива. Оце перед робочою зміною побуду, відпочину. Тепер на пляжі нормально, ще б біотуалет поставити чи хоча б звичайний, бо нікуди пляжникам ходити за потреби… Почистили трохи від заростей, але чи насіння розсіяли-розтягли тієї трави – почало ще більше заростати. Однак людям десь же купатися треба. Молодь тут збирається, у волейбол грають. Очистити б від водоростей хоча б оцю частину ставка біля пляжу! А від проносу є таблетки, можна активоване вугілля ковтнути чи хоча б хліба поїсти, щоб живіт вгамувати…

Джерело: тижневик Маяк

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register