ЖКГ потребує реформи: зниження тарифів на тепло, модернізація мереж і використання українського газу

30628977_758449861029553_5866298183801372672_n

*Актуально

Негайно прийняти державну програму модернізації інфраструктури ЖКГ, знизити тарифи на газ для людей за рахунок палива внутрішнього видобутку й посилити енергетичну безпеку країни вимагає партія «Наш край».

Про це зазначив депутат Чернігівської міської ради від партії «Наш край» Віктор Бистров, підбиваючи підсумки опалювального сезону.

За його словами, численні аварії на тепломережах під час цьогорічного опалювального сезону свідчать про критичність ситуації.

«Через бездіяльність влади опалювальний сезон 2018-2019 рр. може стати катастрофічним. Численні аварії на тепломагістралях – зокрема, в Чернігові, Харкові, Києві, Одесі – свідчать про катастрофічність ситуації. Зношеність інфраструктури – понад 70%. «Наш край» вимагає негайного прийняття державної програми модернізації інфраструктури ЖКГ, адже фінансових можливостей міст не вистачає для масштабного оновлення галузі. Міста потребують державної підтримки», – сказав Віктор Бистров.

Він упевнений, що Верховна Рада має прийняти запропонований «Нашим краєм» законопроект і заборонити олігархам вимикати газ школам, лікарням та садочкам.

«Наш край» зареєстрував у Верховній Раді законопроект № 7408, що запобігає відключенню об’єктів соціальної інфраструктури та їхніх постачальників тепла від газу. На сьогодні законопроект підтриманий профільним комітетом парламенту. Ми закликаємо депутатів ухвалити цей законопроект, щоб убезпечити житлово-комунальний комплекс від катастрофи!», – повідомив Віктор Бистров.

Він також додав, що влада має можливість знизити вартість газу для населення.

«Кубометр українського газу коштує 3 300 грн. Натомість ми зараз платимо 8 000 за імпортний газ. Якщо країна перейде на газ власного видобутку – ми зможемо знизити суми в платіжках за опалення майже втричі», – запевнив депутат Чернігівської міськради.

Прес-служба обласної організації ПП «Наш край»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register