Чемпіонат області з художньої гімнастики визначив кращих
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/1891296_1206880412685942_1208699501440190301_n-e1508324026679.jpg)
11-12 жовтня у спортивному залі загально-освітньої школи №19 відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики.
Про це ЧЕline повідомили у департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.
У змаганнях взяли участь команди Чернігівської обласної ШВСМ, ОКДЮСШ, ДЮСШ «Чернігів» та ОПДтаЮ.
Серед гімнасток у 8 вікових категоріях визначались найсильніші в області. Найкращою за програмою майстрів спорту стала вихованка ЧО ШВСМ Діана Спешилова; за програмою кандидатів у майстри спорту – вихованка ДЮСШ «Чернігів» Марина Петроченко ; за програмою І дорослого розряду – вихованка ДЮСШ «Чернігів» Анастасія Ревун.
Всі переможці вихованки старшого тренера Чернігівської області – Юлії Бориско.
Закінчилися змагання цікавими показовими виступами гімнасток та урочистим парадом-нагородженням, на якому також були вручені почесні звання майстрів спорту України з художньої гімнастики Король Аліні та Мері Мкртчян — вихованкам ЧО ШВСМ, які є студенткам ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка.