Чернігівець став наймолодшим учасником гонки «Мілан — Сан-Ремо» за останні 50 років

Зовсім нещодавно, 19 березня, в Італії пройшла відома міжнародна велогонка «Мілан — Сан-Ремо». В ній взяв участь 18-річний чернігівець Андрій Пономар, який став наймолодшим учасником цієї гонки, як мінімум за останні 50 років.

Про це повідомляє Відділення НОК України в Чернігівській області.

За інформацією видання Gruppetto.ru, навіть у старт-листах «Мілан — Сан-Ремо» 70-х та 80-х років не вдалося знайти більш юних учасників італійської класики, ніж чернігівський молодий спортсмен.

За результатами змагань Андрій фінішував на 83-му місці, через 3 хвилини після переможця і потрапив у Топ-100 кращих спортсменів гонки.

Нагадаємо, що у 2019 році Андрій Пономар став чемпіоном Європи в груповій гонці серед юніорів, а в цьому році підписав контракт з Androni Giocattoli — Sidermec.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv