Спорт
Чернігівка здобула бронзу на чемпіонаті України зі стрільби кульової з пневматичної зброї
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/CHU-kULOVA-STRILBATIT-e1581344945339.jpg)
У період із 5 по 10 лютого 2020 року в м. Львів відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед спортсменів 2002 р.н. і молодших.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірок велоспорту готують під Черніговом
Представниця Чернігівщини Анастасія Білаш завоювала дві бронзові медалі у видах програми ГП-12 та ГП-11-А. Спортсменка – вихованка ДЮСШ «Авангард» Чернігівської міської ради, тренера Авраменко Г.В.
Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv