Чернігівська боксерка – бронзова призерка чемпіонату Європи

У місті Будва (Чорногорія) завершився чемпіонат Європи 2020 з боксу серед молоді, в якому взяли участь 175 спортсменів із 22 країн Старого світу.

Турнір став надзвичайно успішним для збірної України, яка завоювала у Будві 15 медалей різного ґатунку. Серед них – 3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей. Це другий показник серед усіх країн-учасниць змагань і один із найкращих результатів за всі роки участі команди на чемпіонатах Європи.

Представниця Чернігівщини Раїса Піскун виборола бронзову нагороду на чемпіонаті Європи у ваговій категорії 75 кг. Раїса Піскун – вихованка КПНЗ ДЮСШ «Атлет» Чернігівської міської ради, тренера Бондаренко Валерія Олексійовича.

За кількістю завойованих медалей українська команда здобула один із найкращих результатів у своїй історії. На молодіжному Євро-2019 в активі молодих українців було 9 медалей, серед яких 1 золота, 3 срібні та 5 бронзових нагород.