Спорт

Чернігівська «Легенда» виходить у фінал Кубка України

Чернігівська «Легенда-ШВСМ» 18-й раз в історії зіграє у фіналі національного кубка. Та цього разу не просто далася ця путівка для підопічних Володимира Кулика. На стадії 1/2 фіналу серйозним конкурентом за вихід стали футболістки «Ятрані-Берестівець». До речі, саме ці колективи сперечаються за бронзові нагороди і в Чемпіонаті України. Матч виправдав всі очікування.

Напружений півфінал, який подарував для вболівальників та команд 120 хвилин ігрового часу, 4 голи, попередження, вилучення і на десерт — серію післяматчевих пенальті. Та на відміну від глядачів, головні дійові особи цього матчу можливо і не так уявляли собі перебіг подій.

Команди змусили понервувати не тільки вболівальників, а й своїх тренерів. Основний час завершився з нічийним рахунком 1:1. У першому таймі чудовим пострілом вивела уманчанок вперед Тетяна Левицька. Відігратися «Легенда» зуміла аж на 70 хвилині — рахунок зрівняла Натія Панцулая.

Не встигли команди розпочати додатковий час, як «Ятрань-Берестівець» знову вийшла вперед, завдяки результативному удару Роксолани Комар. Час спливав та свій момент «Легенда» все ж створила і реалізувала: гольову атаку завершила Олена Лимар — 2:2. А це означало, що долю першого фіналіста вирішить серія післяматчевих пенальті. Краще з хвилюванням впоралися саме господарі поля — 4:2.

Таким чином чернігівська «Легенда-ШВСМ» вже в 18-ий раз зіграє у фіналі розіграшу Кубка України, який відбудеться 2 червня у Тернополі.2018-05-10_100855

32159326_978436645662536_6612992803855138816_n

У фіналі «Легенда» зіграє з командою «Житлобуд-1» (м. Харків), що у півфіналі перемогла своїх землячок із команди «Житлобуд-2» із рахунком 2:1.

Джерело: Жіночий футбол