Чернігівські футболістки перемогли уманських «пантер»

22 квітня у домашньому матчі на Чернігів-Арені футболістки «Легенди-ШВСМ» здобули впевнену перемогу над уманськими «Пантерами» — 5:2.

Та все у матчі розпочиналося не так радісно для господарів. Вже на 14 хвилині уманчанка Катерина Кривицька вивела гостей вперед. Пропущений гол активізував дії підопічних Володимира Кулика, які ще до перерви майже зняли всі питання про переможця у цьому матчі. Забивали футболістки «Легенди-ШВСМ» не тільки в чужі ворота, а й одного разу зрізали м’яч і у свої.

В підсумку результативна перемога 5:2: дубль на свій рахунок записали Лідія Лашко та Аліна Скидан, ще один гол в активі Марії Михайлюк.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ + БОМБАРДИРИ

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 — 13 тур

22.04.2018 — м.Чернігів — стадіон Чернігів-Арена — 200 глядачів

ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) — ПАНТЕРИ (Умань) — 5:2 (4:2)

ГОЛИ: Лашко 17,56, Михайлюк 21, Скидан 30,42, Соломаха автогол 33 — Кривицька 14

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Лутченко — Полухіна, Коча, Соломаха, Деркач, Скидан (Семиженко 73), Лашко, Лимар (Шматко 83), Перевізник (Салай 66), Куніна Н., Михайлюк

Запасні: Діхтяр, Говорунова — Гриценок, Шматко, Віхоть

Тренера: Володимир КУЛИК

ПАНТЕРИ: Рябовіл — Білокур, Познохірева, Ткачук, Моспан, Крупніцька, Мажара, Бойчук, Янчук, Швед, Кривицька (Комарова 60)

Запасні: Герасименко — Серемчук

Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри: Усова К. (Київ) — Дмитренко А. (Вишневе), Резнік А. (Київська обл.) — Стеценко А. (Чернігів)

Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає — Янчук 71