Чернігівські спортсменки посіли призові місця на Кубку України з кульової стрільби у Львові

У Львові триває Кубок України з кульової стрільби, з пістолета, рухома мішень, на якому Чернігівську область представляють вихованці Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ «Авангард» Чернігівської міської ради.

Про це повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

За результатами змагань Авраменко Галина посіла перше місце – ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м, 60 пострілів), третє місце виборола Шлехт Вікторія – ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м, 60 пострілів).

Призове місце здобули чернігівські спортсмени і в командному заліку ПП-3 у складі Афонченко Інни, Авраменко Галини та Шлехт Вікторії.

«Департамент сімʼї, молоді та спорту вітає спортсменів та їхніх тренерів із вдалим виступом і бажає нових спортивних висот!» – йдеться в повідомленні.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv