Чернігівські спортсменки вибороли три нагороди на Кубку Європи з дзюдо

Минулими вихідними в болгарській Софії відбувся Кубок Європи з дзюдо. У дводенних відкритих континентальних змаганнях серед дорослих спортсменки з Чернігівщини завоювали три нагороди.
Про це повідомляють у департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної військової адміністрації.

Так, у перший змагальний день «золото» в скарбничку нашої команди принесла Марія Буйок (категорія до 48 кг).

У другий змагальний день до золотих нагород Марії наші спортсменки додали ще дві медалі. Зокрема, Анна Казакова у категорії до 78 кг стала срібною призеркою. Дівчина виконала спортивний норматив майстер спорту України міжнародного класу.

Третю медаль — бронзову — виборола Наталія Чистякова (до 70 кг), здобувши дебютну для себе нагороду з відкритих Кубків Європи.

У загальнокомандному заліку збірна України з п’ятьма нагородами посіла підсумкове третє місце.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv