Чернігівські важкоатлети здобули 5 медалей на всеукраїнських змаганнях

З 5 по 10 липня у м. Бахмут Донецької області відбувся Чемпіонат України серед молоді до 23 років та Всеукраїнський турнір пам’яті Заслуженого майстра спорту Я. Куценка з важкої атлетики. На цих змаганнях у складі збірної команди області Чернігів представляли 5 спортсменів: Валентина Кисіль (в/к до 87 кг), Андрій Ревко (в/к до 55 кг), Марина Дрозд (в/к до 59 кг), Богдан Міненко (в/к до 67 кг) і Микита Рубановський (в/к до 102 кг).

За підсумками змагань наші важкоатлети здобули 5 медалей: Валентина посіла 1-е місце, Андрій став другим, Марина, Богдан і Микита вибороли бронзові нагороди.