Чернігівські ветерани футболу – незмінні переможці чемпіонату України з футзалу

Три роки поспіль команда чернігівських ветеранів футболу «Ветеран «Десна» стає чемпіоном України з футзалу серед команд ветеранів 65 років і старше.

Черговий чемпіонат України з футзалу серед команд ветеранів 65 років і старше проходив 14 – 15 квітня в Житомирі.

Невдалий старт чернігівської команди не збив бойового настрою наших ветеранів. Програвши з мінімальним розривом в одне очко харківському «Комунару», гравці команди впевнено перемогли фастівський ФК «Динамо» (2:0), львівський «Енергетик» (3:0) та зеленодольский «Енергетик» (3:2). Гравці команди «Ветеран «Десна» стали беззаперечними лідерами цьогорічного чемпіонату і втретє отримали Кубок чемпіонату та золоті медалі переможців.

Володимир Стоян укотре отримав звання «Кращого бомбардира чемпіонату», а Сергій Москаленко став «Кращим гравцем команди».