Денис Хотульов — переможець командного чемпіонату України з велоспорту

У місті Біла Церква відбувся відкритий командний чемпіонат України з велоспорту в олімпійських видах програм. У змаганнях взяли участь 28 команд — 210 спортсменів.

У командній гонці на 50 км серед юніорів І місце виборов чернігівець Денис Хотульов з результатом 1 год. 5 хв. 30 с.

В індивідуальній груповій гонці на 115 км він здобув ІІ місце в командному заліку. Також Денис виконав норматив Майстра спорту України в індивідуальній гонці на час.

Денис Хотульов — вихованець тренерів Миколи Аксюти та Олександра Орлова, КПНЗ «ДЮСШ «Україна». Наступний етап змагань уже в індивідуальних гонках в м. Богуслав дасть можливість пройти відбір на чемпіонати Європи та Світу у серпні.