До Дня міста в Чернігові провели відкритий чемпіонат з веслування на байдарках і каное

Пливли за Чернігів. 18 вересня на земснаряді відбувся відкритий чемпіонат з веслування на байдарках і каное. Близько ста спортсменів вийшли на воду і присвятили заплив дню міста.

Учасники різних вікових груп. Протягом дня відбувались запливи на дистанції у 500, 1000 і 2000 метрів.

Для спортсменів дані змагання також є можливістю показати все, що напрацювали протягом літа, проявити себе. Дуже вдалим цей сезон був для чернігівок, сестер Дар’ї та Анни Юрьєвих. Дівчата стали золотими призерками чемпіонату України у своїй віковій категорії і зупинятися на досягнутому аж ніяк не збираються.

Підтримати веслувальників до Чернігова приїхав дворазовий олімпійський чемпіон, семикратний чемпіон світу Олександр Шапоренко. Ветеран спорту переконаний, українці сильна нація і сьогодні зростає молодь яка здатна підвищити спортивний статус України  на світовому рівні, але для цього потрібно створювати сучасну тренувальну інфраструктуру.

А ці спортивні вихідні у Чернігові відбулися незважаючи на дощову погоду. Перемогла сила духу!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: ТРА «Новий Чернігів»