Друге загальнокомандне місце та достойні особисті досягнення – результати біатлоністів Чернігівщини на Чемпіонаті України

Днями завершився чемпіонат України серед юніорів та юніорок з біатлону, що проходив на Львівщині.

Змагання біатлоністів відбулися у трьох категоріях: гонка переслідувань на 10 км, індивідуальна гонка на 12,5 км, естафета 4×7,5 км та естафета 4×6 км.

Спортсмени Чернігівської обласної Школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ) вибороли три золотих та одну бронзову медалі. У підсумку маємо такі результати:

—        Дарина Чалик отримала дві золоті медалі за зайняте перше місце у гонці переслідування на 10 км та в індивідуальній гонці на 12,5 км. Таким чином юна спортсменка впевненими кроками підібралась до змагань з біатлону на Чемпіонат світу та Європи.

—        У естафеті 4×6 км перше місце здобули Інна Антоненко, Ганна Скрипко, Дарина Чалик та Варвара Калита.

—        У естафеті 4×7,5 км бронзу за третє місце отримали Олег Лисенко, Ілля Дьяков, Дмитро Крюков та Ярослав Трейтяк.

Відтак Чернігівська область зайняла 2 загальнокомандне місце.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv