ФК «Чернігів» у домашньому поєдинку здобув перемогу над «Металістом»

У рамках 5-го туру весняної частини Першої ліги чернігівський клуб ФК «Чернігів» приймав харківський «Металіст».

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці клубу «ФК Чернігів».

У першому таймі певна перевага була на боці гостей – вони контролювали м’яч, створювали моменти, але рахунок відкрили саме чернігівці. Дмитро Сахно отримав пас у карному майданчику, обіграв опонента та вразив правий нижній кут воріт. Однак на перерву команди все одно пішли за рівноваги на табло – до кінця тайму суперник встиг забити свій гол.

Гра завершилася з рахунком 2-1 на користь чернігівців. «Готуємось до гри з «Поділлям» у гостях, а поки святкуємо довгоочікувану перемогу та дякуємо всім за підтримку!», — йдеться у повідомленні.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv