Спорт

ФК Кудрівка – володар кубка Чернігівщини з футболу 2021 року

5 червня у Чернігові був зіграний фінальний матч кубка Чернігівської області з футболу серед аматорських команд. ФК «Кудрівка» обіграла команду «Прогрес» із Остапівки з рахунком 4-1.

Переміг фаворит

Ще до початку змагань футбольний клуб Кудрівка був фаворитом у боротьбі за кубок. Зараз «Кудрівка» найсильніший аматорський футбольний клуб на Чернігівщині, який має кілька команд та грає багатьох престижних чемпіонатах. У кубку грала команда під керівництвом головного тренера Бабора Олександра, яка паралельно грала й у чемпіонаті України серед аматорів.

На шляху до фіналу грав не основний склад, але і без того у трьох матчах було забито 13 голів, а пропущено всього 2. В останньому ж матчі грали футболісти основи, адже на кону стояв трофей.

Як розвивались події у фіналі

На правах фаворита «Кудрівка» одразу почала атакувати та пробувати швидко повести у рахунку. ФК «Прогрес» розумів силу суперника й більше розраховував на контратаки.

Змарнувавши кілька нагод, «Кудрівка» все ж повела у рахунку вже на 17 хвилині — Волошин Назар добив круглого у сітку воріт. Після голу гра не змінилася й «Прогрес» не ризикував великими силами йти вперед щоб відігратися. Кудрівські ж футболісти й далі продовжували марнувати свої нагоди. За що й поплатилися на 65 хвилині. Контратака команди з Остапівки завершилася голом. Звісно, «Кудрівку» рахунок 1-1 не влаштовував й атаки стали ще більш небезпечними біля воріт «Прогресу». У підсумку ФК «Прогрес» не зуміла вистояти й пропустила ще 3 м’ячі. На 77 хвилині за «Кудрівку» відзначився Мирослав Сердюк, на 88 – Порохня Андрій, а на 91 – граючий президент клубу Солодаренко Роман. Гол та гольова Солодаренка допомогла йому отримати звання кращого гравця фіналу. Він же став і кращим бомбардиром кубка загалом.

Після завершення матчу команди були нагороджені медалями, індивідуальними нагородами, а «Кудрівці» вручили перехідний кубок.

Джерело: kudrivka.com.ua.