Гучний трансфер чернігівських представників в іспанський “Спортинг”

13038802[1]

Троє українських футболісток поповнили ряди іспанського футбольного клубу “Спортинг”.

На цьому тижні відбулися перші гучні трансфери в українському жіночому футболі. Новачками “Спортинг” Пуерто де Уєльва стали одразу три футболістки, які в останньому сезоні представляли українську Вищу лігу.

Півзахісник харківського ФК “Житлобуд-2” і збірної України Віра Дятел повертається в іспанську Прімеру. Саме в “Спортингу” вона вже грала у сезоні 2016/2017 років.

Разом з нею на Піренейський півострів переїхали і два гравці ФК “Єдність” Плиски – півзахисник Юлія Корнієвець та воротар Альбіна Фомченко.

Новачків вже представили на офіційному сайті клубу. В свою чергу головний тренер Антоніо Таледо зазначив, що досвід українських футболісток має допомогти команді поліпшити результати в новому сезоні.

У минулому чемпіонаті Іспанії «Спортинг» зайняв 9 місце (16 команд), в 30-ти матчах набравши 38 балів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівець офіційно став гравцем Вест Хема

Для довідки:

Віра Дятел (півзахисник) – 34 роки.

Кар’єра: гравець збірної України. Виступула за чернігівську “Легенду-ШВСМ”, харківський “Житлобуд-1” та “Житлобуд-2”, російські клуби “Зоркий” та “Звезда-2005”, шведський “Лінчепінг” та іспанський “Спортинг”.

Юлія Корнієвець (півзахисник) – 31 рік.

Кар’єра: гравець збірної України. Виступула за чернігівську “Легенду-ШВСМ” та “Єдність” Плиски, російські клуби “Зоркий”, “Мордовочка” та “Звезда-2005”.

Альбіна Фомченко (воротар) – 23 роки.

Кар’єра: гравець молодіжних збірних України. Виступула за харківський “Житлобуд-2”, дніпропетровську “Злагоду” та ФК “Єдність” Плиски.

13038802[1]

Джерело: womensfootball

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password