Історія двох ніжинських близнюків-боксерів

05072019_sport0

Історія двох ніжинських близнюків-боксерів не залишить байдужим нікого. Йтиметься про двох 13-річних підлітків, які вже у свої юні роки досягли успіху у спорті та увійшли в історію боксу Ніжинщини.

Почувши про хлопців, перше, що спало на думку: Ніжин – місто боксерів. Так, саме боксерів, і не просто місто, а, як то кажуть, матір майбутніх чемпіонів. І це якась містика, в Ніжині це вже треті брати-близнюки, які досягають успіхів у боксі.

Мабуть, лише байдужий до рідного міста не знає історії відомого ніжинського боксера Петра Іванова, в якого є брат-близнюк, із яким вони тривалий час спільно займалися боксом. Брати Паньки – також досить відомі у місті спортсмени, які й до цього часу тренують та беруть активну участь у розвитку боксу в Ніжині, виховуючи не одне покоління юних боксерів.

І, немов віддзеркалення, Ніжин днями отримує ще одну пару близнюків-боксерів, які прославили рідне місто далеко за його межами – 13-річні Артем та Артур Давиденки, вихованці ФСТ ДЮСШ «Колос». Хлопці на змаганнях із боксу неодноразово ставали чемпіонами Ніжина, Чернігівської області та переможцями міжнародних турнірів. Здобували перемоги під керівництвом тренерів Ніжинського спортивного клубу Сергія Панька та ФСТ ДЮСШ «Колос» Володимира Євтуха, та з безпосередньою підтримкою Федерації боксу та кікбоксингу Ніжинщини.

А почали свою боксерську кар’єру хлопці під керівництвом Сергія Панька, який розгледів у тоді ще малих хлопчаків волю до перемоги у боротьбі. Познайомила майбутніх боксерів із тренером донька його брата-близнюка Олександра Панька, яка розповіла вдома просто про те, що на подвір’ї її школи два завзяті близнюки постійно намагаються відстояти свої права за допомогою кулаків.

05072019_sport2

Навчалися хлопчаки в ЗОШ №15. До того ж дівчинка розповіла, що хлопці з багатодітної сім’ї: мати із татом разом не проживають, батько – у Києві, мати то в Києві на роботі, то в Борзні, де веде господарство. Хлопці в Ніжині в квартирі частенько залишалися самі, разом із меншими сестрами.

Тренер Сергій розповідав, що малі часто забирали дівчат із собою на тренування, аби ті не сиділи вдома самі. А щоранку, йдучи до школи, заводили дівчаток до дитячого садочка.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Титулований боксер розповість корюківчанам, як досягти висот у спорті

Загалом їх у сім’ї п’ятеро, ще є старша 18-річна сестра. Як зазначив тренер хлопців, батьки все ж не забувають про малих. Але буденність примушує маму залишати дітей самих, аби заробити на життя. Познайомившись ближче із хлопчиками-хуліганами, Сергій вирішив, що просто не може дозволити їм розтрачати свій потенціал на вуличні бійки. Тож і став для малих і батьком, і тренером, і вихователем.

Майже щоденні тренування у залі й опіка тренера Сергія, а також матеріальна підтримка голови Федерації боксу та кікбоксингу Ніжинщини Олександра Шалая далися взнаки. І юні ніжинці вже у школі олімпійського резерву – із наступного навчального року зараховані до Броварського вищого училища фізичної культури (олімпійська академія України).

Пройшли масштабний відбір, де на відбірковому турнірі в Броварах змагалися майже 300 юних боксерів з усієї України, 24 із них зайняли перші місця. І вже серед цих 24 до школи олімпійського резерву було відібрано лише чотирьох боксерів, і двоє з них – наші ніжинські боксери-блюзнюки – Артур та Артем Давиденки.05072019_sport1

Джерело: Nizhyn news 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register