Команда Чернігівщини посіла третє місце на чемпіонаті України зі спортивного туризму

З 17 по 20 вересня 2020 року проходив чемпіонат України зі спортивного (пішохідного) туризму у  Києві. В змаганнях взяли участь збірні команди з 10 регіонів України – 15 команд, 111 спортсменів, із них 26 майстрів спорту України, 56 кандидатів у майстри спорту.

Боротьба відбулася на трьох дистанціях V класу “Крос-похід”, “Смуга перешкод”, “Рятувальні роботи”. Чернігівську область представляла команда «Темп» з Ніжина. Наші спортсмени були першими на коротких дистанціях «Рятувальні роботи» та «Смуга перешкод» та п’ятими на довгій дистанції «Крос-похід». Ця маленька невдача не дозволила вибороти перемогу у команд Київ-1 та Миколаївської області, що посіли відповідно перше та друге місце в загальному заліку.

Наша команда посіла третє місце: Шевченко Владислав, Журавльов Владислав, Дихал Віталій, Козубенко Євгеній, Півень Наталія, Онищенко Сергій, Ковтун Руслан, Кононець Євгеній. Перші п’ятеро з них ще й виконали норматив Майстра спорту України.