Кращий спортсмен березня – чернігівець Сергій Семенов: “Може, ще переплюну і Бьорндалена”

семенов

На щорічній біатлонній вечірці, яку проводить «Клуб любителів біатлону імені Андрія Дериземлі», найбільш очікуваним гостем був саме Сергій Семенов. Наш земляк виграв таку очікувану медаль чемпіонату світу. Бронзова нагорода стала першою в кар’єрі чернігівця на світових першостях і єдиною для української команди. Лідер чоловічої збірної з біатлону люб’язно поділився з Сheline.com.ua своїми враженнями від сезону.

– Сергію, здобувши нагороду на чемпіонаті, тепер почиваєш на лаврах?

– Звісно, медаль світової першості вирішує все. Можна було провалити решту гонок, етапи кубка світу і з нагородою сезон був би успішний. Але все одно аналізую кожен виступ. Шукаю і недоліки, і переваги. Ніколи не ставив перед собою завдання за будь-що виграти медаль. Я знаю: якщо буду бігти добре, влучно стріляти, боротися на кожному рубежі і кожному метрі дистанції – все це зійдеться в одне, і тоді будуть призові місця.

– Наскільки складним видався сезон? Ти його провів від дзвінка до дзвінка?

– Неймовірно складно. Сезон цей був, мабуть, першим, у якому я не пропустив жодного етапу кубка світу. Дуже непросто давалися всі перегони. Через втому були нестабільні виступи. Але резерв у мене є. Мій секрет успіху: краще стріляти, швидше бігати і впевнено психологічно почуватися.

– Бьойрндалену вже за 40, а він ще бігає, медалі виграє. А Сергій Семенов уже визначився, скільки ще виступатиме?

– Планую змагатися, допоки матиму мотивацію. Поки будуть результати – прогресуватиму. Може, ще переплюну Бьорндалена (усміхається), по-різному буває.

– Спортивного довголіття тобі, Сергію!

– Дякую!

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register