На Чернігівщині пройшов легкоатлетичний крос пам’яті неодноразової чемпіонки України з легкої атлетики Катерини Долган

244558487_1272178279873117_405425446889913560_n

Учора на стадіоні «Супутник» міста Прилуки відбулися змагання пам’яті чемпіонки України з гірського бігу серед молоді, випускниці Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка Долган Катерини. У змаганнях взяли участь учні Линовицької ЗОШ, Богданівської ЗОШ, Дідівської ЗОШ, вихованці Сухополов’янської ДЮСШ, ПНЗ “Прилуцька ДЮСШ”, вихованці філії обласної СДЮШОР з лижного спорту та студенти комунального закладу «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради.

На цих змаганнях молоді спортсмени показали такі результати.

Серед дівчат (2004-2005 р.н.) та студентської молоді на дистанції 1000м:

І місце зайняла Михальченко Наталія (студентка Сумського державного університету);

ІІ місце – Лащенко Катерина (студентка 21 групи відділення дошкільної освіти КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради);

ІІІ місце – Чобану Єлізавета (учениця Дідівської ЗОШ).

Серед юнаків (2004-2005 р.н.) та студентської молоді на дистанції 1000м:

І місце посів Редька Артем (учень Дідівської ЗОШ);

ІІ місце – Дементій Владислав (студент 31 групи відділення фізичного виховання КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради);

ІІІ місце – Щербак Владислав (студент 21 групи відділення фізичного виховання КЗ «Прилуцький гуманітарно-педагогічний фаховий коледж імені Івана Франка» Чернігівської обласної ради).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівська важкоатлетка Валентина Кисіль — чемпіонка європейських змагань серед юніорів та молоді

Серед учнівської молоді (2006-2007 р.н., дівчата) на дистанції 500м:

І місце зайняла Дитиненко Анна (вихованка ПНЗ “Прилуцька ДЮСШ”);

ІІ місце – Овсякова Васелина (учениця Дідівської ЗОШ);

ІІІ місце – Черніченко Катерина (учениця Линовицької ЗОШ).

Серед учнівської молоді (2006-2007 р.н., юнаки) на дистанції 1000м:

І місце посів Коковін Андрій (вихованець Сухополов’янської ДЮСШ);

ІІ місце – Галібаренко Артур (учень Линовицької ЗОШ);

ІІІ місце – Нестеренко Микола (вихованець Сухополов’янської ДЮСШ).

Серед учнівської молоді (дівчата 2008 р.н. та молодші) на дистанції 300м:

І місце посіла Клімкіна Василіса (вихованка ПНЗ “Прилуцька ДЮСШ”);

ІІ місце – Брукарт Шарлота (вихованка ПНЗ “Прилуцька ДЮСШ”);

ІІІ місце – Пшенична Маргарита (вихованка ПНЗ “Прилуцька ДЮСШ”).

Серед учнівської молоді (юнаки 2008 р.н. та молодші) на дистанції 300м:

І місце посів Голуб Дмитро (вихованець ПНЗ “Прилуцька ДЮСШ”);

ІІ місце – Тарасенко Ярослав (учень Линовицької ЗОШ);

ІІІ місце – Нестеренко Андрій (учень Дідівської ЗОШ).

За підсумками змагань переможці та призери нагороджені грамотами і медалями відділу сім’ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Відділ сім’ї, молоді та спорту Прилуцької міської ради

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register