Наші футболістки обіграли дівчат із Херсонщини

Матч у Плисках можна спокійно охрестити центральним у турі. В гості до «Єдності–ШВСМ» завітав колектив із Херсонської області – «Восход», який тільки минулого року потрапив до вищого дивізіону й одразу завоював бронзові нагороди та здобув право грати у фіналі національного Кубка, повідомляє womensfootball.com.ua.

Перша половина матчу переможця не виявила, тож команди пішли на перерву з нулями на табло. Головна ж розв’язка для учасників матчу та вболівальників відбулася вже в таймі другому.

На 77-й хвилині захист гостей не встежив за Вікторією Головач, яка відкрила рахунок – 1:0.

А ось найцікавіше відбулося вже у компенсований час: на 91-й хвилині легіонерка з Гани Гіфті результативно завершує атаку й, здавалось би, вириває нічию в матчі, та з цим не були згодні господарі – і на 94-й хвилині крапку в матчі поставила Надія Вегерич! Драматичний матч завершується перемогою «Єдності» — 2:1.