Олена Костевич виборола срібло на чемпіонаті світу

Чернігівка Олена Костевич виборола срібло чемпіонату світу. Про це повідомляють у НОК України.

Маємо першу нагороду на чемпіонаті світу з кульової стрільби, що відбувається в Баку (Азербайджан). Срібло приносить Україні чемпіонка та триразова бронзова медалістка Олімпійських ігор Олена Костевич.

На другу сходинку п’єдесталу спортсменка з Чернігова зійшла у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета на дистанції 25 м.

Кваліфікувавшись у фінальну вісімку з сьомим результатом, на першому етапі вирішальної стадії підопічна Ігоря Чередінова зуміла вийти в лідери, й у боротьбі з вибуванням дійшла до дуелі за золото, де поступилася німкені Дорен Веннекамп (31:40), результат якої став повторенням світового рекорду.

Зазначимо, що для Олени Костевич це четверта індивідуальна медаль на чемпіонатах світу! Свою першу нагороду вона виборола 21 рік тому і продовжує тримати марку!