Сіверяни продемонстрували силу на чемпіонаті України з легкої атлетики (Фото)

  • Сіверяни продемонстрували силу на чемпіонаті України з легкої атлетики (Фото)
  • Сіверяни продемонстрували силу на чемпіонаті України з легкої атлетики (Фото)
  • Сіверяни продемонстрували силу на чемпіонаті України з легкої атлетики (Фото)

У липні 2018 року в Кропивницькому проходив чемпіонат України з легкої атлетики, в якому змагалися близько 200 учасників. Змагання проводили в особистому заліку, окремо за класами серед чоловіків і жінок.

До складу збірної команди Чернігівської області увійшли Володимир Уніат (клас 46) і Віталій Населевець (клас 44), які є вихованцями Козелецької ДЮСШ, підопічні тренера Олексія Шарака.

Володимир Уніат – випускник ННІ точних наук і економіки при Ніжинському державному університеті ім. Миколи Гоголя.

Хлопці виступили вдало. Володимир Уніат виборов дві золоті медалі з бігу на 100 м із результатом 12,33 с, стрибок у довжину 5 м 81 см і срібло з бігу на 200 м – 25,46 с, і лише чотири соті секунди відділили його від золотої медалі.

Віталій Населевець виборов золоту медаль зі стрибків у довжину з результатом 5 м 29 см. Срібло з метання спису 42 м 74 см і срібло з бігу на 100 м із результатом 13,31 с.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Менянин став чемпіоном України

Нагадаємо, на початку червня 2017 року Володимир Уніат також виборов високі результати на чемпіонаті України з легкої атлетики, що проходив у місті Кропивницькому. Молодий спортсмен став чемпіоном України, виборовши «золото» з таких видів програми: стрибки у довжину та біг на 100 і 200 м.

Джерело: ndu.edu.ua

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register