Спортсменка з Ічні — призерка чемпіонату Європи з боксу

Боксери збірної України демонструють напрочуд вдалий та переконливий результат на чемпіонаті Європи у віковій категорії до 22 років. Зазначимо, цьогорічну Континентальну першість, у якій взяли участь 279 спортсменів, приймала з 26 березня по 1 квітня Румунія.

Про це ЧЕline повідомили у департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

За результатами проведених напружених та безкомпромісних поєдинків, у активі збірної України 8 нагород: чотири бронзи, два срібла та два золота.

Срібною призеркою чемпіонату у ваговій категорії 48 кг стала спортсменка з Ічні — Юлія Дем`яненко, перемігши суперницю з Англії з рахунком 3:2. У фінальній сутичці Юлія зустрілася зі спортсменкою з Туреччини, де у запеклій та виснажливій боротьбі судді віддали перемогу нашій боксерці.

Юлія Дем`яненко – вихованка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності, СК «Берег» м. Ічня, тренер Олег Кравець.