Стартував Командний Кубок області з легкої атлетики (Фото)

Учора, 04 жовтня, в Чернігові на стадіоні ім. Ю. Гагаріна стартував Командний Кубок області з легкої атлетики серед чоловіків і жінок, юнаків та дівчат 2001 року народження і молодше.

Два дні змагатимуться 12 команд — з Чернігова, Ніжина, Прилук, районів — Коропський, Менський, Прилуцький та інші, всього близько 230 спортсменів. Серед лідерів — майстер спорту в спринті Євгенія Шульга, член збірної України з багатоборства Юлія Лобан, срібний призер чемпіонату України Данило Вовк.

У програмі змагань — біг на 100 і 110 метрів з бар’єрами, біг на 600 і 3000 метрів, стрибки в довжину. Змагання з таких дисциплін як метання диска, списа та штовхання ядра проходить на майданчику біля технологічного університету.

Сьогодні, 5 жовтня, другий день змагань. У програмі — біг 300 метрів і 300 метрів з бар’єрами, біг 1000 м і потрійний стрибок.

Джерело: Gorod.cn.ua