Стрілки Чернігівщини вибороли низку нагород чемпіонату України в приміщенні зі стрільби кульової

У продовж 8-14 лютого в м. Львів відбувся відкритий зимовий чемпіонат України в приміщенні з пістолета, рухома мішень зі стрільби кульової.

У змаганнях взяли участь 153 учасників, з них 64 жінки та 89 чоловіків, представники 12 областей України.

• У вправі ПП-3 командою у складі Левковської Ганни, Лібенко Юлії та Марченко Анастасії дівчата зайняли 1-ше місце.
  • У вправі ГП-11А Авраменко Галина зайняла 1-е місце.
  • У вправі ГП-11А командою у складі Авраменко Галини, Білаш Анастасії та Мартинюк Олександри  дівчата зайняли 2-ге місце.
  • У вправі ГП-12 Галина Авраменко зайняла 2-е місце.
  • У вправі ГП-12 командою у складі Авраменко Галини, Білаш Анастасії та Мартинюк Олександри  дівчата зайняли 3-тє місце.
  • У вправі ПП-3 командою у складі Авраменко Галини, Вакуленко Надії та Мозгової Марти дівчата зайняли 3-е місце.

На змаганнях Корнієнко Марк вперше виконав норматив «кандидата в майстри спорту України».

У підсумку стрілки Чернігівщини зайняли ІІІ загальнокомандне місце серед команд.

Спортсмени — вихованці Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності, Обласної ДЮСШ з олімпійських видів та ДЮСШ «Авангард». Тренери переможців та призерів: Чередінов Ігор Борисович та Чередінова Світлана Віталіївна, Авраменко Геннадій Вікторович, Самохіна Катерина Василівна, Шаповалов Вадим Валентинович.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv