У Чернігові пройшов турнір із настільного тенісу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/8F1FA804-9DBB-452F-8B83-DED2FD9D4A0C-780x470.jpeg)
У Чернігові відбувся обласний етап V Гімназіади Украіни з настільного тенісу.
Перед початком змагань спортсмени та присутні в залі вшанували пам’ять усіх полеглих за Україну хвилиною мовчання. Учасників Гімназіади привітав ЮРІЙ МУЗИКА начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/7F4CE1BB-0BB3-4067-974C-CBBBF24F6ABC-962x642.jpeg)
14 команд ОТГ переможців та призерів місцевих змагань з тенісу настільного, а саме : Чернігів, Бахмач, Семенівка, Короп, Варва (Озеряни), Дмитрівка, Новий Білоус, Роїще, Киселвка, Ічня (Іржавець), Бахмач, Городня, Іванівка змагались між собою за право представляти область у фінальних змаганнях V літньої Гімназіади України. Змагання проходили по групам, по три сета до 2 перемог.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/32730600-4EBE-41D3-99EF-D29113FD3D4F-962x642.jpeg)
Кращими серед команд стали юні тенісисти з Чернігова у складі – Білащенко Олександра, Вареник Поліни та Битного Олександра.
На їхньому рахунку 2 перших місць та 1 друге.
А от 2 і 3 місця зайняли спортсмени з Коропа та Бахмача. Єдине, що за особистими місцями змагань бахмачани поступилися команді з Коропа. Переможців та призерів змагань нагороджено кубками, медалями та грамотами.
Фото — В. Кошмал