У громаді на Чернігівщині змагалися шахісти
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339119780_754682406222508_3217036404623321905_n-e1680509510964.jpg)
1 квітня проведено відкритий чемпіонат Менської міської територіальної громади з шахів, у якому взяли участь кращі шахісти Мени, Корюківки, Сновська, Борзни та Сосниці.
Про це повідомляє Корюківська РВА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще дві школи Чернігова перейшли на офлайн-навчання
Абсолютний результат із семи перемог – і, відповідно, золоту медаль виборов представник Корюківки Олег Милейко, срібло заслужено дісталося менянину Юрію Руденку, а бронзу отримав Гонтковський Андрій з Сосниці.
«Це перший шаховий турнір від початку війни, і за це велика дяка та шана нашим ЗСУ! Тільки завдяки їхній звитязі стало можливим зібрати таку зіркову плеяду шахістів із п’яти громад області!», – йдеться в повідомленні.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv