У Прилуках відбулися обласні змагання з армреслінгу

24 серпня місто Прилуки приймало обласні змагання з армреслінгу, присвячені Дню Незалежності України.

Про це ЧЕline повідомили в департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

На центральній площі міста розігрували медалі в категоріях 78, 86, 95, 95+ кг, жіночій абсолютній і серед чоловіків. Географія учасників широка, як для обласного турніру, адже були представлені м. Прилуки, м. Чернігів, м. Борзна, Ічнянський р-н і м. Харків.

Кульмінацією змагань стала чоловіча абсолютна категорія, яка неабияк вразила глядачів своїм напруженням, неочікуваністю та видовищем.

За підсумками змагань в абсолютній категорії на праву та на ліву руки переможцем став Остапенко Олександр.

Переможці і призери турніру були нагороджені кубками, медалями, грамотами, а в абсолютній категорії ще й цінними подарунками від Чернігівської обласної федерації армспорту при СБК «V.Lichman.V».