Вояж «Буревісника» до Вінниці

На чергові матчі у волейбольній Суперлізі чернігівський «Буревісник – ШВСМ» завітав до Вінниці, де в третьому турі мав зіграти з одним із лідерів турнірної таблиці.

Перший матч наші волейболісти розпочали досить вдало, вигравши початок із рахунком 25:15.

Це стало несподіванкою для господарів майданчика. Тому вже після перерви тренер ВК «Вінниця» зробив правильні висновки щодо помилок своєї команди, і в наступних трьох партіях перемогу святкували саме вінничани – 25:19, 25:17 та 25:22.

Наступний ігровий день видався для волейболістів «Буревісника» ще драматичнішим. Цього разу перший період матчу залишився за господарями – 25:21, однак наступні два виграли саме чернігівці – 30:28 та 25:22.

У четвертій партії гравці «Вінниці» змогли зрівняти рахунок у матчі, вигравши 25:21. Отже, все вирішувалося в додатковому сеті, в якому фортуна знову ж таки опинилася на боці господарів майданчика – 15:12.

За підсумками двох зіграних матчів у Вінниці чернігівський «Буревісник» зумів додати до свого активу лише один заліковий бал. Наразі в скарбничці наших волейболістів 5 очок після шести зіграних матчів і шоста сходинка у турнірній таблиці.

Наступні свої поєдинки «Буревісник» проведе також на виїзді. 18 та 19 листопада наші хлопці зіграють у місті Лубни проти місцевого «Фаворита», який у цьогорічному чемпіонаті не набрав ще жодного очка і є аутсайдером змагань.

ВК «Вінниця» – «Буревісник – ШВСМ» — 3:1 ( 15:25, 25:19, 25:17, 25:22 )

ВК «Вінниця» – «Буревісник – ШВСМ» — 3:2 ( 25:21, 28:30, 22:25, 25:21, 15:12 )