Атака на Чернігів: завершено першочергові аварійно-відновлювальні роботи

Станом на учорашній вечір, 19 квітня, у Чернігові першочергові аварійно-відновлювальні роботи завершено. У межах проведених робіт закрито 77 пошкоджених вікон.
Про це повідомляє міська рада.
До ліквідації наслідків було залучено 27 працівників міських комунальних підприємств та ОСББ, а також 7 одиниць техніки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворожий безпілотник уразив цивільну інфраструктуру міста на Чернігівщині
У закладі загальної середньої освіти, закладі дошкільної освіти та навколишніх багатоквартирних будинках пошкоджені вікна закрито.
У приватному секторі також закрито пошкоджені вікна та виконано заміну шиферу на даху одного із будинків, в тому числі завдяки силам благодійних організацій.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





