Війна

Чорна звістка: загинув військовий із Чернігівщини

Знову в Новгород-Сіверській громаді непоправна втрата. Загинув майстер-сержант Редкач Валентин Федорович.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці громади.

Валентин Федорович народився 17 березня 1978 року в селі Пушкарі Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Свою освіту здобув у Новгород-Сіверському інтернаті ім. Ушинського, де навчався з 1985 по 1995 рік.

У 1996 році Валентин вступив на службу до армії, де прослужив до 1998 року в прикордонних військах. Одружився у 1999 році, в 2001 році повернувся до служби у прикордонних військах, де був призначений до Ріпкинського району на кордоні з Білоруссю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коропська громада у жалобі: у Донецькій області загинув Захисник

З 2016 по 2017 рік Валентин брав активну участь у бойових діях у зоні Антитерористичної операції (АТО) на Донецькому напрямку в місті Авдіївка. Після цього знову повернувся до прикордонної служби. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, Валентин приєднався до Чернігівського ТРО.

6 липня 2022 року Валентин долучився до Збройних Сил України, вступивши до 119-ї бригади. Протягом перших двох років він служив на Чернігівщині, а потім брав участь у бойових діях у Луганській області поблизу села Білогорівка.

У захисника лишилися дружина Валентина та їхні дві доньки, Марія, 23 роки, й Анна, 9 років. Майстер-сержант Редкач Валентин Федорович загинув 1 березня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Білогорівка. Він був похований 14 березня в місті Києві.

Вічна пам’ять та слава Герою!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button